LINKS ЛАНЧЕ

ден 2,900.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 13cm дијаметар

код: 01L15-01583 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LINKS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *