LINKS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,200.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата
Димензија: 6cm x 5cm / 1cm ширина

код: 02L27-00934 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LINKS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *