Попуст!

LIBERTY ЧАСОВНИК

ден 5,240.00

Материјал: stainless steel
Димензија: 2cm x 2.6cm куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X03-00709 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LIBERTY ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *