LACE ЛАНЧЕ

ден 2,800.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 85cm должина и 3.5cm продолжеток / 4cm елемент

1 на залиха

код: 01L15-00844 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LACE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *