LACE ОБЕТКИ

ден 2,600.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.4cm дијаметар

код: 03L15-01534 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LACE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *