LACE ОБЕТКИ

ден 3,500.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 4cm кружен елемент

код: 03L15-01541 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LACE ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *