LACE ОБЕТКА

ден 1,450.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.35cm дијаметар

код: 03L15-01540 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LACE ОБЕТКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *