LACE ЛАНЧЕ

ден 3,200.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 85cm должина / 4cm и 1cm елементи

код: 01L15-01725 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LACE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *