LACE БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,600.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 1cm и 1.1cm елементи

код: 02L15-01541 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LACE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *