Попуст!

L.A. ЧАСОВНИК

Original price was: ден 15,500.00.Current price is: ден 7,750.00.

Материјал: stainless steel со розе позлата
Димензија: 4cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11X05-00454 Категории: , Ознака:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “L.A. ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *