KATE ЛАНЧЕ

ден 3,300.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 44cm должина и 5.5cm продолжеток / 1.3cm x 1.7cm елемент

1 на залиха

код: 01X15-00410 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “KATE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *