JAZZY ПРСТЕН

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали

код: 04X01-03858 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “JAZZY ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *