JAZZY ПРСТЕН

ден 4,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 2.3cm дијаметар на елемент

код: 04X05-01666 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “JAZZY ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *