JAZZY ОБЕТКА

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.1cm ширина

1 на залиха

код: 03X05-03092 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “JAZZY ОБЕТКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *