Попуст!

IT’S ME ЛАНЧЕ

ден 3,080.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 60cm + 14.5cm должина / 1cm x 1.4cm елемент

код: 01X05-03061 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “IT’S ME ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *