IT’S ME ЛАНЧЕ

ден 6,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 60cm и 22cm должина / 1cm x 1.4cm елементи

код: 01X01-05144 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “IT’S ME ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.