IT’S ME ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 38cm должина и 3cm продолжеток / 1.4cm x 1cm елемент

код: 01X05-03060 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “IT’S ME ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.