IT’S A BOY БЕЛЕГЗИЈА

ден 1,650.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: должината се подесува / 1cm елемент

код: 02L01-03451 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “IT’S A BOY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *