Попуст!

IT’S ME БЕЛЕГЗИЈА

Original price was: ден 2,950.00.Current price is: ден 2,065.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 15.5cm должина и 3cm продолжеток / 1.4cm x 1cm елементи

код: 02X05-02116 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “IT’S ME БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *