ICONICA ЛАНЧЕ

ден 4,800.00

Материјал: сребро 925 со црна и жолта позлата
Димензија: 38cm и 48cm + 15cm должина

1 на залиха

Категории: , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ICONICA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.