HOOP ОБЕТКИ

ден 2,800.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 1.8cm дијаметар

код: 03X05-02344 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HOOP ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *