Попуст!

HOOP ОБЕТКИ

ден 3,680.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата
Димензија: 4cm внатрешен дијаметар, 5cm надворешен дијаметар

Нема на залиха

код: 03X05-02121 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HOOP ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *