Попуст!

HELIX ОБЕТКИ

ден 2,560.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисери
Димензија: 1cm кружен елемент и 0.5cm бисер

код: 03X05-02705 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *