HELIX ОБЕТКИ

ден 4,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 6.5cm должина / 0.8cm и 1.2cm кружни елементи / 0.6cm полудрагоцени камења

код: 03X05-03002 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *