HELIX ОБЕТКИ

ден 3,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 2.9cm должина / 1.1cm кружен елемент

код: 03X05-02707 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *