HELIX ОБЕТКИ

ден 3,250.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисери
Димензија: 2.3cm дијаметар / 1.2cm бисери

код: 03X05-03013 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *