HELIX ОБЕТКИ

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 3.5cm должина / 0.7cm, 1cm и 1.2cm елементи

код: 03X05-03005 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *