HELIX ЛАНЧЕ

ден 7,400.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцен камен
Димензија: 53cm должина / 1cm елемент

код: 01X05-03376 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *