HELIX ЛАНЧЕ

ден 2,800.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисер
Димензија: 41cm должина и 3cm продолжеток / 1cm елемент и 0.5cm бисер

код: 01X05-03059 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *