Попуст!

HELIX БЕЛЕГЗИЈА

Original price was: ден 4,700.00.Current price is: ден 3,760.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристал и бисери
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X05-02239 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *