HELIX БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,000.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X05-02331 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *