HELIX БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисер
Димензија: 16.5cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm кружен елемент и 0.8cm бисер

код: 02X05-02330 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIX БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *