HELIANTHUS БЕЛЕГЗИЈА

ден 7,700.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 18cm должина и 3cm продолжеток / 1.9cm елементи

код: 02X05-02221 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HELIANTHUS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *