Попуст!

HEAVY METAL ПРСТЕН

ден 2,080.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 1cm ширина

код: 04X15-00148 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HEAVY METAL ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.