Попуст!

HEAVY METAL ПРСТЕН

Original price was: ден 2,750.00.Current price is: ден 2,200.00.

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 0.7cm ширина

код: 04X15-00160 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HEAVY METAL ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *