HEAVY METAL ОБЕТКИ

ден 2,950.00

Материјал: stainless steel
Димензија: 1.7cm и 4cm дијаметар на кругови

код: 03X03-00061 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HEAVY METAL ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *