HEAVY METAL ОБЕТКИ

ден 2,400.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 1.3cm дијаметар

код: 03X15-00260 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HEAVY METAL ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.