Попуст!

HEAVY METAL ОБЕТКИ

ден 2,480.00

Материјал: stainless steel со розе позлата и кристали
Димензија: 5.5cm дијаметар / 0.8cm ширина

1 на залиха

код: 03X27-00261 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HEAVY METAL ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *