Попуст!

HEAVY METAL ОБЕТКИ

ден 2,560.00

Материјал: stainless steel и кристали
Димензија: 5.5cm дијаметар / 0.8cm ширина

1 на залиха

код: 03X03-00071 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HEAVY METAL ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *