HEAVY METAL ЛАНЧЕ

ден 5,900.00

Материјал: месинг со црна позлата и кристали
Димензија: 42cm должина и 5cm продолжеток

1 на залиха

код: 01X15-00193 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HEAVY METAL ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.