HEAVY METAL БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,700.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 20cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X15-00176 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HEAVY METAL БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *