HARMONY ЛАНЧЕ

ден 2,000.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристал
Димензија: 40cm должина и 6cm продолжеток / 0.8cm елемент

код: 01X15-00287 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HARMONY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.