Попуст!

HARMONY ЛАНЧЕ

ден 1,760.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 40cm должина и 6cm продолжеток / 0.6cm и 0.4cm кристали

код: 01X15-00304 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HARMONY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *