HARMONY ЛАНЧЕ

ден 2,500.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 40cm должина и 6cm продолжеток

код: 01X15-00300 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HARMONY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *