HARMONY БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,700.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 17cm должина / 0.4cm кристали

код: 02X15-00307 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HARMONY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.