HAPPY HEARTS ПРСТЕН

ден 1,900.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 0.7cm елемент срце

код: 04L15-00433 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *