HAPPY HEARTS ОБЕТКИ

ден 2,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 4.5cm / 0.7cm елемент

код: 03L15-01438 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *