HAPPY HEARTS ОБЕТКИ

ден 2,100.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.4cm / 0.7cm елемент

код: 03L15-01437 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *