HAPPY HEARTS ЛАНЧЕ

ден 2,250.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 65cm должина / 0.7cm елемент срце / 0.3cm кристали

код: 01L15-01323 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *