HAPPY HEARTS ЛАНЧЕ

ден 3,200.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 38cm должина и 5.5cm продолжеток / 1cm и 0.6cm елементи

1 на залиха

код: 01L15-01685 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HAPPY HEARTS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *